«ӨСКЕМЕН ТИТАН-МАГНИЙ КОМБИНАТЫ» АҚ

Спорттық іс-шаралар

  Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында  «ӨТМК»  АҚ  біріншілігіне шахматтар бойынша жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спортакиада шеңберінде цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2019 жылдың 16-20 қыркүйек арасында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне шахматтар бойынша жарыстар өтті. 

«ӨТМК» АҚ цехтарының мнженерлік-техникалық қызметкерлер арасында шахматтар бойынша қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді:  

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II место: №№11, 12, 14 цехтардың құрама командасы;

- III место: №№7, 8, 10 цехтардың құрама командасы;

- IV место: №№6, 9, 22 цехтардың құрама командасы;

- V место: №1 цехтің құрама командасы;

- VI место: №3 цехтің құрама командасы.


 Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне шахматтар бойынша жарыстардың қорытынды кестесі  

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиада шеңберінде цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында  2019 жылдың 16 қыркүйек 1 қазан аралығында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне шахматтар бойынша жарыстар өтті.   

Цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне шахматтар бойынша қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді:

- I орын: №№7, 8, 10 цехтардың құрама командасы;

- II орын: №2 цехтың құрама командасы;

- III орын: «СГОП» ЖШС,  «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы;

- IV орын:  №1 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтардың құрама командасы;

- VI орын: №3 цехтың құрама командасы;

- VII орын: №11, 12, 14 цехтардың құрама командасы.


«ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинаттың цехтері инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында бадминтон бойынша жарыстардың қорытынды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиада шеңберінде  еңбек ұжымдары мен цехтердің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2019 жылдың 22-23 сәуір аралығында  «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинаттың цехтері инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында бадминтон бойынша жарыстар өтті.    

«ӨТМК» АҚ цехтердің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында бадминтон бойынша қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді:  

- I орын: №№7, 8, 10 цехтердің құрама командасы;

- II орын: №№2, 21 цехтердің құрама командасы;

- III орын: №1 цехтің құрама командасы;

- IV орын: №№6, 9, 22 цехтердің құрама командасы;

- V орын: №3 цехтің құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтің құрама командасы.


«ӨТМК» АҚ біріншілігіне үстел теннисі бойынша комбинат цехтерінің еңбек ұжымдары арасында жарыстардың қорытынды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиада шеңберінде цехтердің еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2019 жылдың 28 наурызда «ӨТМК» АҚ біріншілігіне үстел теннисі бойынша комбинат цехтерінің еңбек ұжымдары арасында жарыстар өтті. 

«ӨТМК» АҚ цехтердің еңбек ұжымдары арасында үстел теннисі бойынша жарыстардың қорытынды орындары келесідегідей үлестірілді: 

- I орын: №1 цехтің құрама командасы;

- II орын: №№7, 8, 10 цехтердің құрама командасы;

- III орын: №3 цехтің құрама командасы;

- IV орын: №2 цехтің құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтердің құрама командалары;

- VI орын: «ПОСУК Титаниум»  ЖШС, «СГОП» ЖШС құрама командалары;

- VII орын: №№11, 12, 14 цехтердің құрама командасы.


«ӨТМК» АҚ біріншілігіне футзал бойынша комбинат цехтерінің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында  жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» кешенді спартакиада шеңберінде цехтердің еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2019 жылдың 11-15 наурыз аралығында  «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында футзал бойынша   жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтердің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында футзал бойынша қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді: 

- I орын: №№6, 9, 22 цехтердің құрама командасы;

- II орын: №2 цехтің құрама командасы;

- III орын: №3 цехтің құрама командасы;

- IV орын: №1 цехтің құрама командасы;

- V орын: №7, 8, 10 цехтердің құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтердің құрама командасы.


«ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің еңбек ұжымдары арасында салмақ көтеру спорты бойынша жарыстардың қорытынды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиада шеңберінде цехтердің еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2019 жылдың 28 ақпанда «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің еңбек ұжымдары арасында салмақ көтеру спорты бойынша жарыстар өтті. 

«ӨТМК» АҚ цехтердің еңбек ұжымдары арасындағы салмақ көтеру спорты бойынша қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді: 

- I орын: №№6, 9, 22 цехтердің құрама командасы;

- II орын: №1 цехтің құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехтердің құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтің құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтердің құрама командасы;

- VI место: №2 цехтің құрама командасы;

- VII место: «ПОСУК Титаниум» ЖШС, «СГОП» ЖШС құрама командасы.


Комбинаттың инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакияда шеңберінде еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2019 жылдың 23 – 29 қаңтар аралығында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында волейболдан жарыс өтті. 

Қорытынды орындар «ӨТМК» АҚ  цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлердің арасында келесігідей үлестірілді: 

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын:  №№6, 9, 22 хехтардың құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехатрдың құрама командалары;

- IV орын: №№11, 12, 14 цехтардың құрама командалары;

- V орын:   №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын:  №3 цехтың құрама командасы.


Комбинат цехтерінің еңбек ұжымдарының арасында конькимен жүгіру бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытыңды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиада шеңберінде еңбек ұжымдары мен цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2019 жылдың 15 ақпанда конькимен жүгіруден «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің еңбек ұжымдары арасында жарыс өтті. 

Конькимен жүгіру бойынша «ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары арасында қорытынды орындар келесідегідей үлестірілді: 

- I орын:  №№7, 8, 10 цехтардың құрама командасы;

- II орын: №1цехтың құрама командасы;

- III орын: №3 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №№6, 9, 22 цехтердің құрама командасы;

- V орын: №2 цехтың құрама командасы;

- VI орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС, «СГОП» ЖШС құрама командасы;

- VII орын: №№11, 12, 14 цехтердің құрама командасы.


Комбинаттың инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакияда шеңберінде еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2019 жылдың 23 – 29 қаңтар аралығында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтерінің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында волейболдан жарыс өтті. 

Қорытынды орындар «ӨТМК» АҚ цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлердің арасында келесігідей үлестірілді: 

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын:  №№6, 9, 22 хехтардың құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехатрдың құрама командалары;

- IV орын: №№11, 12, 14 цехтардың құрама командалары;

- V орын:   №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын:  №3 цехтың құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы шахмат бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 1-ші қазаннан бастап 8-ші қазанға дейінгі аралықта «ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасыаясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы шахмат бойынша  «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы шахмет бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №3 цехының құрама командасы;

- IV орын: №2 цехының құрама командасы;

- V орын: №1 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кросс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 20-шы қыркүйекте цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кросс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кросс бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: №1 цехтың құрама командасы;

- III орын: №3 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында кросс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасы аясында еңбек ұжымдары мен цехтың инженерлік-техникалық қызметкерлері  арасында 2018 жылы 21-ші қыркүйекте комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында кросс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.

Кросс бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: №1 цехтың құрама командасы;

- III орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VII орын: №11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2018 жылы 14 қыркүйекте комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлер еңбек ұжымдары арасында комбинат цехтарының еңбек ұжымдарының арасындағы президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындай келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: «ПОСУК Титаниум» құрама командасы;

- III орын: №3 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

 - VI орын: №11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кесте

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2018 жылы 13 қыркүйекте цехтар инженерлік-техникалық қызметкерлер мен еңбек ұжымдары арасында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Президенттік тесттер бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындай келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтың құрама командасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылдың 3-ші қыркүйегінен 10-шы қыркүйегіне дейінгі аралықта цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасы аясында комбинат цехатырының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өткен болатын. 

Футзал бойынша «ӨТМК» АҚ цехатырының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №2 цехтың құрама командасы;

- III орын: №№6. 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 20-шы тамыздан бастап 29-шы тамызға дейінгі аралықта цехтардың инженерлік-техникалық жұмыскерлері мен еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасы аясында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

Футзал бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №2 цехының құрама командасы;

- III орын: №3 цехының құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №1 цехының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы арқан тартыс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 26 сәуірде цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасындағы «ӨТМК» кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында арқан тартыс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.

Арқан тартыс жарысы бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №3 цехының құрама командасы;

- II орын: №2 цехының құрама командасы;

- III орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы;

- IV орын: №1 цехының құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- VII орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 10 сәуірде цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №3 цехының құрама командасы;

- III орын: №1 цехының құрама командасы;

- IV орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №2 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасындағы қол күресі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

Цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасындағы «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2018 жылы 3-ші сәуірден бастап 5-ші сәуірге дейінгі аралықта комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасында қол күресі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Қол күресі бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №3 цехының құрама командасы;

- VI орын: №1 цехының құрама командасы;

- VII орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы.

Қол күресі бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №2 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 12 сәуірде еңбек ұжымдары мен цехтың инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехының еңбек ұжымдары арасында үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Үстел теннисі бойынша «ӨТМК» АҚ цех еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №1 цехының құрама командасы;

- III орын: №3 цехының құрама командасы;

- IV орын: №2 цехының құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VII орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2018 жылдың 13 наурызынан 29 наурызына дейінгі аралықта еңбек ұжымдары мен цех қызметкерлерінің инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы футзал бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №2 цехының құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №3 цехының құрама командасы;

- V орын: №1 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы гір тасын көтеру бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

Еңбек ұжымдары мен цехтың инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2018 жылы 6-шы наурызда «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы гір тасын көтеру спортынан «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы гір тасын көтеру бойынша жарыстың қорытынды орындары келесідей жайғасты:

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №2 цехтың құрама командасы;

- V орын: №3 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VII орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2018 жылы 19-шы ақпаннан бастап 27-ші ақпанға дейінгі аралықта комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.         

Волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №3 цехтың құрама командасы;

- II орын: №2 цехтың құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VII орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы.


Комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

2018 жылы 1-ші ақпаннан бастап 15-ші ақпанға дейінгі аралықта «ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары және цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кешендік спартакиадасы аясында комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №3 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №2 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №1 цехтың құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында конькимен жүгіру бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасы шеңберінде 2018 жылдың 26 ​​қаңтарында еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында конькимен жүгіру бойынша жарыс өткізілді.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы конбкимен жүгіру бойынша жарыстың қорытынды орындары келесідей жайғасты: 

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №3 цехтың құрама командасы;

- III орын: «ПОСУК Титаниум» ЖШС құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №2 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VII орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында хоккей бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігі жарыстарының қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ-ның кешенді спартакиадасы аясында, еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында, 2018 жылдың 15-19 қаңтар аралығында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында доппен хоккей бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.

Доппен хоккей бойынша «ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №3 цехының құрама командасы;

- II орын: №2 цехының құрама командасы;

- III орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №1 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасының қорытынды кестесі

Еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлер арасында 2017 жылғы «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасының қорытындысы шығарылды.

«ӨТМК» АҚ инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- І орын: №№6, 9, 22 цехтардың құрама командасы;

- ІІ орын: №2 цехтың құрама командасы;

- ІІІ орын: №№11, 12, 14 цехтардың құрама командасы.

«ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- І орын: №2 цехтың құрама командасы;

- ІІ орын: №3 цехтың құрама командасы;

- ІІІ орын: №№7, 8, 10 цехтардың құрама командасы.


Шахматтан комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 9-нан 13-ші қазанына дейін шахматтан комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы шахматтан қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: №2 цехының құрама командасы;

- II орын: №3 цехының құрама командасы;

- III орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IX орын: №1 цехының құрама командасы;

- IX орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Шахматтан комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 2-нен 6-шы қазанына дейін шахматтан комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы шахматтан қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №3 цехының құрама командасы;

- III орын: №2 цехының құрама командасы;

- IV орын: №1 цехының құрама командасы;

- V орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


     Президенттік тестілер бойынша комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 18-ші қыркүйегінде Президенттік тестілер бойынша комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы Президенттік тестілер бойынша қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I место: №2 цехтың құрама командасы;

- II место: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- III место: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IV место: №1 цехтың құрама командасы;

- V место: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI место: №3 цехтың құрама командасы.


Күзгі кросс бойынша комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 22-ші қыркүйегінде күзгі кросс бойынша комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы күзгі кросс бойынша қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №2 цехының құрама командасы;

- III орын: №1 цехының құрама командасы;

- IV орын: №3 цехының құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы.


Күзгі кросс бойынша комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 19-шы қыркүйегінде күзгі кросс бойынша комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы күзгі кросс бойынша қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №1 цехының құрама командасы;

- V орын: №2 цехының құрама командасы;

- VI орын: №3 цехының құрама командасы.


Президенттік тестілер бойынша комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне өткен жарыстың қорытынды кестесі 

«ӨТМК» АҚ кешенді спартакиадасының аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы 2017 жылдың 18-ші қыркүйегінде Президенттік тестілер бойынша комбинат цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы Президенттік тестілер бойынша қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №1 цехының құрама командасы;

- IV орын: №2 цехының құрама командасы;

- V орын: №3 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.


Шағын футбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасынғы жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2017 жылы 3-ші тамыздан бастап 11-ші тамызға дейінгі аралықта цехтың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында шағын футбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне комбинат цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасынғы жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №2 цехтың құрама командасы;

- III орын: №3 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында шағын футбол бойынша

«ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2017 жылы 18-ші мамырдан бастап 26-шы мамырға дейінгі аралықта цех еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлер арасында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында шағын футбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өткізілді.

Шағын футбол бойынша «ӨТМК» АҚ цехтары еңбек ұжымдарының арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №3 цехының құрама командасы;

- III орын: №2 цехының құрама командасы;

- IV орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №1 цехының құрама командасы;

- VI орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында арқан тарту бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ спорт кешені аясында 2017 жылы 12 мамыр күні цехтардың инженерлік-техникалық жұмыскерлері мен еңбек ұжымдары арасында комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында арқан тарту бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

Арқан тарту бойынша «ӨТМК» АҚ цехтардың еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №3 цех құрама командасы;

- II орын: №2 цех құрама командасы;

- III орын: №1 цех құрама командасы;

- IV орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- V орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинаттың инженерлік-техникалық жұмыскерлері мен еңбек ұжымдары арасындағы армрестлинг және гір көтеру бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында Цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында 2017 жылы 28-ші наурыздан 6-шы сәуірге дейінгі аралықта комбинат цехтарының инженерлік-техникалық жұмыскерлері мен еңбек ұжымдары арасында армрестлинг және гір көтеру бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

«ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары арасындағы гір көтеру бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- І орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- ІІ орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- ІІІ орын: №1 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №2 цехтың құрама командасы.

«ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары арасындағы армрестлинг бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- І орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- ІІ орын: №2 цехтың құрама командасы;

- III орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: №3 цехтың құрама командасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.

«ӨТМК» АҚ инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы армрестлинг бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- І орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- ІІ орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №2 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №1 цехтың құрама командасы;

- V орын: №7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №1 цехтың құрама командасы.


Комбинаттың инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігі жарыстарының қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2017 жылы 28-ші наурыздан бастап 6-шы сәуірге дейінгі аралықта цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында комбинаттың инженерлік-техникалық жұмыскерлерінің қатысуымен футзал бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өтті.

Футзал ойындары бойынша «ӨТМК» АҚ инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- II орын: №2 цех құрама командасы;

- III орын: №3 цех құрама командасы;

- IV орын: №1 цех құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы.


Комбинаттың еңбек ұжымдары арасындағы допты хоккей бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кестесі

Цехтардың инженерлік-техникалық жұмыскерлер мен еңбек ұжымдары арасында «ӨТМК» АҚ-нің кешенді спартакиадася аясында 2017 жылдың 17-ші ақпанынан 24-ші ақпанына дейінгі аралықта комбинаттың еңбек ұжымдары арасында допты хоккей бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Комбинаттың еңбек ұжымдары арасындағы допты хоккей бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: №1 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№7, 8, 10 цехтар құрама командасы;

- III орын: №2 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №№6, 9, 22 цехтар құрама командасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтар құрама командасы.


Инженерлік-техникалық жұмыскерлер арасындағы волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстардың қорытынды кесетсі

Цех еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы «ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында 2017 жылы 7-ші ақпаннан бастап 16-шы ақпанға дейінгі аралықта инженерлік-техникалық жұмыскерлер арасындағы волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өткізілді.

Волейбол ойынындағы комбинат инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цехтың құрама командасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №3 цехтың құрама командасы;

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы;

- V орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №1 цехтың құрама командасы;


«ӨТМК» АҚ ХХХХІ кешендік спартакиадасы аясында цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері мен еңбек ұжымдары арасында волейбол бойынша комбинаттың біріншілігіне жарыстар өткізу графигі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында 2017 жылы 7-ші ақпанынан 28-ші ақпанынадейінгі аралықта цехтардың инженерлік-техникалық жұмыскерлері мен еңбек ұжымдары арасында волейбол бойынша комбинат біріншілігіне жарыстар өткізудің графигін ұсынамын.

Ι ТУР                                                           07.02.17_____17.02.17

1. Цех №2- цех №1                                                  сағ. 16.30      сағ. 16.00

2. Цех №3 - цех №7,8,10                                         сағ. 17.15      сағ. 16.45

3. Цех №11,12,14 - цех №6,9,22                             сағ. 18.00      сағ. 17.30

 

ΙΙ ТУР                                                          09.02.17____21.02.17

1. Цех  №2- цех №3                                                 сағ. 16.30       сағ. 16.00

2.Цех №11,12,14  - цех №7,8,10                            сағ. 17.15       сағ. 16.45                                      

3. Цех №1- цех №6,9,22                                          сағ. 18.00       сағ. 17.30

 

ΙΙΙ ТУР                                                        10.02.17____ 23.02.17

1. Цех №11,12,14 - цех №3                                    сағ. 16.30       сағ. 16.00

2. Цех №1- цех №7,8,10                                         сағ. 17.15       сағ. 16.45

3. Цех №2- цех №6,9,22                                         сағ. 18.00       сағ. 17.30

 

ΙV ТУР                                                         14.02.17____24.02.17

1. Цех №3- цех №1                                                 сағ. 16.30      сағ. 16.00

2. Цех №2- цех №11,12.14                                     сағ. 17.15      сағ. 16.45

3. Цех №7,8,10 - цех №6,9,22                                сағ. 18.00      сағ. 17.30

 

V ТУР                                                          16.02.17____28.02.17

1. Цех №2- цех №7,8,10                                        сағ. 16.30       сағ. 16.00

2. Цех №11,12.14 - цех №1                                   сағ. 17.15       сағ. 16.45

3. Цех №3 - цех №6,9,22                                       сағ. 18.00       сағ. 17.30

Ескертпе: Командалар өтінім қағаздарын ұсынбаған жағдайда жарыстарға жіберілмейді.

Инженерлік-техникалық жұмыскерлер арасындағы жарыстарда бір командада жұмыскерлер санатынан 1 ардагердің және еншілес кәсіпорындары 1 өкілінің  қатысу құқығы бар («Каблан С» ЖШС, «СТБК» ЖШС, «Посук Титаниум» ЖШС).

Цехтардың біріккен командасы үшін тек бір ғана физорг қатысуға құқылы.


«ӨТМК» АҚ ХХХХ кешендік спартакиадасының қорытынды кестесі

2016 жылы 28 желтоқсанда цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында комбинаттың ХХХХ кешендік спартакиадасы аясында жарыстар қорытындыларын шығару бойынша жыл сайынғы конференция өтті.

Комбинат цехтарының ИТЖ арасындағы қорытынды орындар келесідей орналасты:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №2 цехының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей жайғасты:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №1 цехының құрама командасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №2 цехының құрама командасы;

Комбинаттың кешендік спартакиадасының ең белсенді қатысушылары қосымша аталып өтті:

- Цех басшыларының арасынан Д.А. Свищев (цех №1), С.К. Кобзев (цех №2) және В.В. Носов (цех №10) марапатталды;

- Ең белсенді дене шынықтыру жетекшілері болып А.А. Мағауянов (цех №7), Е.А. Иванов (цех №9), О.В. Сыченко (цех №22) атанды;

- Спартакиадаға белсенді қатысқаны үшін және салауатты өмір салтын насихаттағаны үшін цех комитеттерінің төрағалары Н.М. Курносенко (цех №1), С.Н. Кондратенко (цех №2), М.Ю. Александрова (цех №6) марапатталды;

- Комбинаттағы «спорттық ұзақ ғұмыр» үшін спорт ардагерлері В.В. Гусев (цех №2), Н.Е. Оспанов (цех №8) және Ү.М. Маукенов (цех №6) аталып өтті;

- Спартакиаданың ең үздік спортшылары болып А.Н. Гаврилов (цех №1), А.О. Фарафонтов (цех №2), М.Б. Маутов (цех №3) және Е.Б. Оразаев (цех №6) атанды.

Салтанатты марапаттау рәсімінде спартакиада жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, номинация лауреаттарына ақшалай сыйлықтар және «ӨТМК» АҚ Басқармасы мен Кәсіподақ комитетінің грамоталары ұсынылды.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы баскетбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында цех еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында 2016 жылдың 8-ші желтоқсанынан 20-гы желтоқсанына дейінгі аралықта комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында баскетбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өткізілді.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы баскетбол бойынша қорытынды орындар келесідей орналасты:

- I-орын: №3 цехтың құрама командасы;

- II-орын: №1 цехтың құрама командасы;

- III-орын: №2 цехтың құрама командасы;

- IV-орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командалары;

- V-орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командалары;

- VI-орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командалары.


Комбинаттың инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы баскетбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігі жарыстарының қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спарткиадасы аясында цехтардың еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық жұмыскерлерінің арасында 2016 жылы 24-ші қарашадан 6-шы желтоқсанға дейінгі аралықта комибанттың инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасында баскетбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыс өткізілген болатын.

«ӨТМК» АҚ инженерлік-техникалық жұмыскерлері арасындағы баскетбол ойыны бойынша қорытынды орындар келесідей түрде орналасты:

- I орын: №3 цехтың құрама командасы;

- II орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: №2 цехтың құрама командасы;

- IV орын: №1 цехтың құрама командасы;

- V орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

- VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.


Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында өткізілген мини-футбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігі жарыстарының қорытынды кесетсі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында еңбек ұжымдары мен цехтың инженерлік-техникалық жұмысшылары арасында 2016 жылдың 6 қыркүйегінен 15 қыркүйегіне дейінгі аралықта комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында мини-футбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігінің жарыстары өтті.

«ӨТМК» АҚ цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы мини-футбол бойынша қорытынды орындар келесідей жайғасты:

         - I орын: №3 цех құрама командасы;

         - II орын: №2 цех құрама командасы;

         - III орын: №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы;

         - IV орын: №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы;

         - V орын: №1 цех құрама командасы;

         - VI орын: №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы.

 


«Арнольд Классик» халықаралық турнирі

2016 жылдың 1-ші наурызынан бастап 6-шы наурызына дейінгі аралықта Коламбус қаласында (АҚШ) «Арнольд Классик» халықаралық турнирі өтті.

Турнирге дүниежүзінің 42 елінен 18 000 астам атлет спортшылары 50 түрлі спорт түрінен жарыстарға қатысты, соның ішінде қол күресі (армрестлинг) де бар.

Жарыс қорытындылары бойынша «ӨТМК» АҚ №6 цехының дене тәрбиесі және спорт жөніндегі әдіскері – Рустам Жүрсінбекұлы Маликов 70 кг. дейінгі салмақ санатында қола медаліне ие болды.

Турнирдің аяқталуымен жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері атақты актер, саяси қайраткер Арнольд Шварцнеггермен және Рэнди Кутюр, Пол Хоган шоумендарымен салтанатты түрде марапатталды. 


Гір көтеру және дартс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігі

жарыстарының қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасы аясында цехтардағы еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасында 2016 жылы 4-ші наурыздан бастап 5-ші наурызға дейінгі аралықта гір көтеру және дартс бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне жарыстар өтті.

Гір көтеру бойынша комбинат цехтарындағы еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар, келесідей түрде берілді:

- І орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрамасы;

- ІІ орын: «ӨТМК» АҚ №1 цех құрамасы;

- ІІІ орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрамасы;

- V орын: «ӨТМК» АҚ №№11, 12, 14 цехтарының құрамасы;

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №3 цех құрамасы.

Дартс бойынша комбинаттың инженерлік-техникалық қызметкерлердің арасындағы қорытынды орындар, келесідей түрде берілді:

- І орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- ІІ орын: «ӨТМК» АҚ №№11, 12, 14 цехтарының құрамасы;

- ІІІ орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрамасы;

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №1 цех құрамасы;

- V орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрамасы;

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №3 цех құрамасы.

 


Комбинат цехтары еңбек ұжымдарының арасындағы волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне арналған жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кешендік спартакиада аясында 2016 жылдың 12 ақпанынан бастап 23 ақпанына дейінгі аралықта комбинат цехтары еңбек ұжымдарының арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне арналған жарыс өтті.

Комбинат цехтары еңбек ұжымдарының арасындағы қорытынды орындар келесідей түрде берілді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №3 цехтың құрама командасы (13,5 ұпай);

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы (13 ұпай);

- III орын: «ӨТМК» АҚ №2 цехтың құрама командасы (12,5 ұпай);

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы (7,5 ұпай);

- V орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы (5,5 ұпай);

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №1 цехтың құрама командасы (5 ұпай).


Комбинат цехтарының ИТҚ арасындағы волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне арналған жарыстың қорытынды кестесі

«ӨТМК» АҚ еңбек ұжымдары мен инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы кешендік спартакиада аясында 2016 жылдың 2 ақпанынан бастап 11 ақпанына дейінгі аралықта комбинат цехтарының ИТҚ арасында волейбол бойынша «ӨТМК» АҚ біріншілігіне арналған жарыс өтті.

Комбинат цехтарының ИТҚ арасындағы қорытынды орындар келесідей түрде берілді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цехтың құрама командасы (14,5 ұпай);

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№7, 8, 10 цехтарының құрама командасы (13 ұпай);

- III орын: «ӨТМК» АҚ №3 цехтың құрама командасы (11,5 ұпай);

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №№6, 9, 22 цехтарының құрама командасы (9 ұпай);

- V орын: «ӨТМК» АҚ №1 цехтың құрама командасы (7 ұпай);

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №№11, 12, 14 цехтарының құрама командасы (4 ұпай).


«ӨТМК» АҚ ХХХІХ кешендік спартакиадасы шеңберіндегі еңбек ұжымдары мен цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы комбинат жарыстарының қорытындыларын шығару бойынша жыл сайынғы конференция

2016 жылдың 8-ші қаңтарында «ӨТМК» АҚ-ның оқыту-курстық комбинатында 2015 жыл ағымында өткізілген  «ӨТМК» АҚ ХХХІХ кешендік спартакиадасы шеңберіндегі еңбек ұжымдары мен цехтардың инженерлік-техникалық қызметкерлері арасындағы комбинат жарыстарының қорытындыларын шығару бойынша жыл сайынғы конференция өтті.

Қаржы директорының көмекшісі Құрманғалиев А.А. спорт кезеңінің қорытындылары бойынша өз баяндамасында 2015 жылғы комбинатта өткізілген спорттық оқиғалардын  ең ерекше дегендерін атап өтті, сондай-ақ, осындай спорт жарыстарына және салауатты өмір салтын насихаттауға белсене қатысқан қатысушыларды да белгілеп өткен болатын.

ХХХІХ кешендік спартакиадасының жеңімпаздарын, жүлдегерлері мен лауреаттарын марапаттауға «ӨТМК» АҚ техникалық директорының орынбасары Әбішев С.Қ., комбинат кәсіподақ комитетінің төрағасы Писмаркин Г.Н. және №6 цех спорт кешенінің бастығы Кривобок К.С. қатысты.

Комбинаттың ИТҚ арасында қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№7,8,10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №№6,9,22 цехтарының құрама командасы.

Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасында қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №№6,9,22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №№7,8,10 цехтарының құрама командасы.

Осы командалар өкілдеріне кубоктар, ақшалай сыйлықтар мен «ӨТМК» АҚ Басқарамасы мен кәсіподақ комитетінің марапаттау қағаздары берілді.

Дәстүрлі түрде спартакиаданың ең алғыр қатысушылары аталып өтті:

- Цехтардың басшылары арасында С.К. Кобзев (цех №2), К.Ю. Давыдов (цех №6) және Ю.В. Солдатов (цех №7) марапатталды;

- ең белсенді физұйымдастырушылар болып А.А. Магауянов (цех №7), Е.А. Иванов (цех №9), О.В. Сыченко (цех №22) танылды;

- спартакиадаға белсенді қатысып, салауатты өмір салтын насихаттағандығы үшін цех комитеттерінің төрағалары С.Н. Кондратенко (цех №2), В.И. Богданов (цех №3), М.Ю. Грачева (цех №22) марапатталды;

- «спортқа сіңген еңбегі» үшін комбинатта спорт ардагерлері Т. Икиманов (цех №1), А.О. Дюсубжанов (цех №2), Н.Е. Оспанов (цех №8) белгіленді;

- спартакиаданың үздік спортшылары болып А.О. Фарафонтов (цех №2), А.А. Титов (цех №3), Е.Б. Оразаев (цех №6) және Р. Жұмақан (цех №12) белгіленіп өтті.

Аталып өткен барлық лауреаттарға естелік сыйлықтары мен «ӨТМК» АҚ Басқарамасы мен кәсіподақ комитетінің марапаттау қағаздары берілді.

Кәсіподақ комитетінің төрағасы Г.Н. Писмаркин конференцияның барлық қатысушыларын қол жеткізген жетістіктерімен құттықтай отырып, жаңа жылда барлықтарына денсаулық және жаңа спорттық жеңістер тіледі.


«ӨТМК» АҚ кешендік спартакиадасының XXXIX қорытынды кестесі.

2015 жылы 4 желтоқсанда цехтардың еңбек ұжымдары арасында баскетбол бойынша өзара жарыстарымен «ӨТМК» АҚ-да комбинат цехтарының қызметкерлері арасында спорттың 13 түрінен және комбинаттың ИТЖ арасында спорттың 10 түрінен XXXIX кешендік спартакиадасы аяқталды.

Комбинат қызметкерлері мен ИТЖ арасындағы жарыстарда әдемі ойын көрсетіп, барлық бәсекелестерін озып шығып, комбинаттың абсолютті чемпионы болып – жылдағыдай «ӨТМК» АҚ №2 цех командасы атанды.

Комбинат цехтарының ИТЖ арасындағы қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №7,8,10 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №6,9,22 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №3 цех құрамасы;

- V орын: «ӨТМК» АҚ №№11,12,14 цехтарының құрама командасы, «Каблан С» ЖШС;

- VI орын: №1 цехтың құрама командасы.

Комбинат цехтарының еңбек ұжымдары арасындағы қорытынды орындар келесідей бөлінді:

- I орын: «ӨТМК» АҚ №2 цех құрамасы;

- II орын: «ӨТМК» АҚ №6,9,22 цехтарының құрама командасы;

- III орын: «ӨТМК» АҚ №7,8,10 цехтарының құрама командасы;

- IV орын: «ӨТМК» АҚ №3 цех құрамасы;

- V орын: №1 цехтың құрама командасы.

- VI орын: «ӨТМК» АҚ №№11,12,14 цехтарының құрама командасы, «Каблан С» ЖШС;

2015 жылы 25 желтоқсанда жыл сайынғы конференцияда «ӨТМК» АҚ-ның спорт кезеңінің қорытындылары бойынша  «ӨТМК» АҚ XXXIX кешендік спартакиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлері, сонымен қатар комбинаттың спорт өміріне белсене қатысып жүрген қызметкерлер лайықты сыйлықтармен және марапаттармен марапатталатын болады.


Баскетбол бойынша «ӨТМК» АҚ-ның біріншілігі.

«ӨТМК» АҚ-ның XXXIX кешендік спартакиадасы аясында 2015 жылы 3 және 4 желтоқсанда цех қызметкерлері арасында баскетбол бойынша комбинат біріншілігі өтеді.